Nasza ekipa remontowa

odbiór lokali od dewelopera badanie mieszkań termowizją poznań wielkopolskie

Nasza ekipa

Nasza firma specjalizuje sie w ocieplaniu budynków, posadzkach maszynowych, wykończeniach wnętrz, gipsowaniu, szpachlowaniu i tynkach maszynowych.

Wykonujemy także inspekcje mieszkań, domów i lokali użytkowych, badania termowizją, nadzory budowlane i wynajmujemy drony.

W dziale galerii możesz przejrzeć nasze dotychczasowe prace, a gdy będziesz zainteresowany współpracą możesz się z nami bezpośrednio skontaktować drogą telefoniczną lub e-mailową. 

Przekonaj się sam, o jakości naszych usług budowlanych i wykończeniowych.

Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe prace budowlane i wykończenia wnętrz. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek. Specjalizujemy się w wierceniu i cięciu w konstrukcjach żelbetonowych metodą diamentową z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu marki HILTI oraz kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych (począwszy od stanu surowego po ich wykończenie).

Naszym atutem jest wysoko kwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.