Kontakt

Tel . 784 930 185

e-mail: biuro.borabud@gmail.com

Zamów odbiór mieszkania

Formularz kontaktowy

Jak Nas Znaleźć?

  • Odbiór domu Poznań
  • Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Poznań
  • Odbiór techniczny mieszkania Poznań
  • odbiór domu od dewelopera Poznań

Recommended service:
site monitoring

Nasza firma specjalizuje sie w ocieplaniu budynków, posadzkach maszynowych, wykończeniach wnętrz, gipsowaniu, szpachlowaniu i tynkach maszynowych. W dziale galerii możesz przejrzeć nasze dotychczasowe prace, a gdy będziesz zainteresowany współpracą możesz się z nami bezpośrednio skontaktować drogą telefoniczną lub e-mailową.

Odbiór przegląd techniczny mieszkań domów dewelopera PoznańPrzedmiotem działalności firmy są kompleksowe prace budowlane i wykończenia wnętrz. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek. Specjalizujemy się w wierceniu i cięciu w konstrukcjach żelbetonowych metodą diamentową z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu marki HILTI oraz kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych (począwszy od stanu surowego po ich wykończenie).

Naszym atutem jest wysoko kwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

Przekonaj się sam, o jakości naszych usług budowlanych i wykończeniowych.


Odbiór i przegląd techniczny domu lub mieszkania od dewelopera w Poznaniu

 

Jak nas odnaleźć?

odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Poznań, lub odbiór techniczny domu od dewelopera Poznań! Jak również: odbiór domu od dewelopera Poznań, lub odbiór mieszkania od dewelopera Poznań. Najprościej: odbiór domu Poznań, odbiór mieszkania Poznań, lub odbiór techniczny mieszkania Poznań, lub w Poznaniu!


Design Studio www - Tworzenie stron internetowych